Chef/ Konyhavezető Szakács

Yacht marina tihany kft. - Tihany
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

Kollégát keresünk CHEF/ KONYHAVEZETŐI pozícióba a PLAGE18 Tihany étterembe. Legalább 10 éves szakmai múlt és igényesség az első számú feltételek. Az étterem várhatóan június 21. -től augusztus végéig tart nyitva. Minőségi szállást biztosítunk. Körülbelül 10 embert kell irányítani. Nem könnyű, de szép feladat. Csak az jöjjön, aki bírja, aki tudja végig csinálja. ... LGT Ez nem csak dolgozgatás, hanem 0-24-es projekt 2 hónapig szabad nap azért van. Fegyelmezett, nagytudású szakembert keresünk, kölcsönös megfelelés esetén távlati lehetőségekkel az elmúlt 3 szezonban egy nagy budapesti szálloda ex főchefje vezényelt. Köszönjük, hogy végig olvasta. - jó minőségű szállást és napi háromszori étkezést kínálunk ingyenesen, a teljesidőszak alatt - exkluzív környezetet biztosítunk - a környéken a legjobb bért adjuk- releváns szakmai tapasztalat- önállóság és szervezett munkavégzés- szorgalom és precizitás