Call Center Operátor (Megváltozott Munkaképességű)

Easyhiring services kft. - Debrecen
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Call center operátor (megváltozott munkaképességű)
Debreceni partner cégünk az alábbi pozícióra várják jelentkezéseket:
call center operátor (megváltozott munkaképességű)
Feladatok :

Telefonhívások kezdeményezése közvélemény-kutatás céljából
Adminisztrációs feladtok ellátása
Telefonos értékesítés
Elvárások:

Érvényes komplex orvosi szakvéleménnyel való rendelkezés
Önálló munkavégzés
Jó kommunikációs képesség
Szorgalmas, igényes munkavégzés
Amit kínálnak:

Rugalmas, egyénileg kialakított munkavállalás, délelőtti és délutáni műszakokban (9:
00-18:
00)
Tréningek biztosítása, ahol a cél a kommunikációs képességek fejlesztése
Debrecen belvárosában található iroda
Hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye
Debrecen,