C+E Sofőr

Bascon pro logistic m. matysik - Hódmezővásárhely
új ajánlat (01/06/2024)

munkaköri leírás

Európa egész területen rakodunk és szállítunk. Magyarországon is, és nagyon sok kiszállításunk van Magyarországra, Romániába vagy Magyarországon keresztül, így lehetőség lesz hazalátogatásra.
C+E sofőr
Feladatok:
A be- és kirakodás időben történő végrehajtása,
Az elvégzett szállítással kapcsolatos dokumentáció rendezése,
A rábízott vagyon gondozása.
Követelmények:
C+E jogosítvány,
Legalább egy éves nemzetközi fuvarozási tapasztalat,
Járművezetői kártya digitális tachográfhoz.
Inloader pótkocsikon szerzett tapasztalat előny
Szükséges engedélyek:
Gépjárművezetői igazolvány
Szállítási tartomány:
Belföldi és nemzetközi
Megfelelő szakmai tapasztalat
Ezt kínáljuk:
Stabil munkaviszony munkaszerződéssel egy lengyel cégnél
Teherautó vezetése egyetlen személyzettel,
Munka nemzetközi utakon,
Azonnali munkakezdés lehetősége,
Időben történő fizetés,
A járművezetői munkaidőre vonatkozó előírások betartása,
Műszakilag jól karbantartott közlekedési eszköz,
Inloader pótkocsik rakodásának oktatása.
Lehetőség hazalátogatásra.
Telefon:
32 363 22 90
+48 572 703 518

Jelentkezzen most a következőre:
C+E Sofőr