Bútoripari Eladó

Pro-smart kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Bútoralapanyag nagykereskedelemmel, bútorlapszabászattal és bútorgyártással foglalkozó cég keres bolti értékesítő kollégát. Feladatok:
-vevők kiszolgálása személyesen, telefonon-áruátvétel, beszállítókkal kapcsolattartás, árellenőrzés, rendelés-a pozícióhoz tartozó adminisztrációs feladatok, árajánlat készítés, ügyfél-és reklamációkezelésÉrtékesítendő termékek:
- laminált bútorlapok, munkalapok- egyéb lapáruk:
rétegelt lemez, mdf, osb, ck lap- lapszabászati szolgáltatások:
szabászat, élzárás, cnc megmunkálásMunkavégzés helye:
A telephely Budapest 22. kerület, Mechanikai Művek Ipartelepen található;
- alapbér + mozgóbér + jutalék- bejárási támogatás- állandó helyszín- szabad hétvége- fiatalos társaságKérem a jelentkezőket, hogy ellenőrizzék le címet és gondolják át hogy hogyan tudnak eljutni a leendő munkahelyükre.Elsődleges elvárások:
- bútoripari stabil, részletes áruismeret- bútoripari területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat- jó kommunikációs készség- hasonló területen szerzett tapasztalat- lapszabászati, optimalizálási ismeretek- Kulcs-Soft programban jártasság- környékbeli lakcím