Business Architect – Pénzügyi Piaci És Értékpapír Szolgáltatások

K&h bank zrt. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok, amik rád várnak:
Stratégiai tervezés:
részt veszel a bank pénzügyi piaci és értékpapír szolgáltatások stratégiájának kidolgozásában és biztosítod, hogy az informatikai infrastruktúra és a folyamatok összhangban legyenek a célokkalüzleti architektúra modellezése:
tervezed és dokumentálod az üzleti folyamatokat, azok kapcsolatait és a szereplők folyamatos együttműködésétadatmodellezés:
az üzleti adatokat elemzed és modellezed, kijelölve az adatok tárolásának és kezelésének legjobb módjaitkommunikáció:
összekötő szerepet töltesz be az üzleti és technológiai csapatok között, segítve a hatékony kommunikációt és a közös célok elérésétrendszerintegráció:
a vállalati rendszereket tervezed és felügyeled, beleértve a hardveres és szoftveres komponenseket isprojektek:
tervezed a terület projekt portfolióját és nyomon követed az implementációtÖsszetartó csapatunkban, a K&
H-nál lehetőséget biztosítunk, hogy:
Fejlődj szakmailagközvetlen felettesed mentorként segíti a munkádképzésekkel, tréningekkel segítjük megújulásodbelső karrierutakkal támogatunkmodern, kényelmes környezetben végezheted napi munkádnagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsülésérefelsőfokú közgazdasági, pénzügyi végzettségminimum 5 év szakmai tapasztalat hasonló feladatkörbencsapatjátékos hozzáálláscélorientáltsághatékony munkaszervezéswin-win alapú működésszakmai angol haladó szintű használata szóban és írásbanrendszerismeret:
MS Office, Visiopénzügyi piaci és értékpapír szolgáltatások ismereteJira, Aris