Business Analyst/ Üzleti Folyamat Szakértő

Lexholding zrt. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Üzleti elvárások és fejlesztési igények informatikai megvalósítási lehetőségének elemzése, kidolgozása, kezelése;
Folyamatok tervezése az érintett területek bevonásával;
IT oldali támogatás biztosítása az üzleti követelmény specifikációk elkészítésében;
Az üzletági rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési feladatok koordinálása, együttműködés a fejlesztőkkel, üzleti területekkel;
Üzleti tesztek koordinálása, teszt tervek készítése;
Alternatív informatikai megoldásokat tartalmazó megvalósíthatósági tanulmányok készítése;
A rendszerfejlesztési projektek előkészítése, támogatása;
Szoftver követelményjegyzék készítés;
Szoftverfejlesztői beszállítók által adott rendszerterv, szoftverarchitektúra BA szintű dokumentum véleményezése;
Fontos számodra a támogató, jó hangulatban együttműködő csapat?Heti 1-2 napot dolgoznál Home Officeból?Szeretsz folyamatok kialakításában részt venni?Szívesen dolgoznál olyan csapatban, ahol nyitottak a változásra? Amennyiben a fenti kérdésekre a válaszod IGEN! akkor nálunk a helyed! Várjuk jelentkezésedet!Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettséggel rendelkezel;
2-3 éves üzleti elemzés és/vagy folyamatszervezés területen szerzett gyakorlat;
Folyamatmodellezési BPMLismeret;
Átfogó informatikai piaci ismeretet;
Projektmódszertani ismeretek Agilis és/vagy Waterfall;
Alkalmazás architektúrák, alkalmazás fejlesztési technológiák és platformok folyamatszervezési szempontú ismerete;
Önálló felelős munkavégzésre való képesség, mindemellett csapatjátékos attitűd;
Terhelhető, támogató személyiség;
Banki és/vagy kereskedelmi területen szerzett tapasztalat;