Büfés-Pénztáros-Eladó Nyírbátor, Coloplast Étterem

Delirest magyarország kft. - Szabolcs-Szatmár-Bereg
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

Udvarias, barátságos, segítőkész kiszolgálás,napi ajánlatok kiírása a táblákra és ellenőrzése,napi értékesítési folyamatokhoz szükséges feladatok elvégzése,üdítős hűtők, édességes polcok, stb. folyamatos feltöltése,saját készítésű szendvicsek készítése,professzionális kávéfőzőgép kezelése,érintőképernyős pénztárgép, kártyás fizetési terminál kezelése,eladótér tisztán tartása.Ingyenes melegétkezés,ingyenes buszjáratminőségi, modern új munkaruhát biztosítunk számodra,„Számíthatsz Ránk program” – ingyenes jogi, pénzügyi, egészségügyi tanácsadás szakemberekkel,dolgozói ajánlói rendszer,számos kedvezményes vásárlási lehetőség országszerte, szerződött partnereinknél,szabad hétvégék és ünnepnapok, fizetett szabadság,korrekt, teljes bruttó béres bejelentés,határozatlan idejű munkaszerződés,kiszámítható munkarend előre megtervezett beosztás szerint,hosszú távú biztos megélhetés, stabil nagyvállalati háttér,igényes munkakörnyezet, professzionális konyhatechnológia,szakmai irányítás a betanulási időszak alatt is,korrekt csapat, kellemes munkahelyi légkör,előrelépési lehetőség. Munkaidő:
H-P-ig, 3 műszak, napi 8 óra munkaidő, alkalmanként szombati munkavégzés.Munkavégzés helye:
Nyírbátor, Coloplast gyárban üzemelő éttermünk.Tapasztalat értékesítési területen,érvényes negatív tüdőszűrő lelet,kulturált, ápolt, tiszta megjelenés,pontosság, alaposság,vendégközpontúság,legyél csapatjátékos egy jó hangulatú csapatban,állóképesség, kézügyesség,előnyt jelent vendéglátásban, étkeztetésben szerzett tapasztalat.