Brand Manager Fmcg

Randstad hungary kft. - Budapest
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Partnerünk stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező disztribútor cég. Új kollégájukat keresik FMCG-ben jártas BRAND MANAGER személyében.
Az általad kezelt márkák éves brand és trade marketing aktivitásának megtervezése és megvalósítása
Az éves brand és trade marketing budget felhasználásának kontrollja
Kapcsolattartás, napi kommunikáció a külföldi partnerekkel, márkatulajdonosokkal
Napi szintű kapcsolattartás és együttműködés a sales csapattal
Értékesítési és marketing riportok, elszámolások elkészítése külföldi partnerek részére
Ügynökségekkel, szolgáltatókkal való kapcsolattartás
Új projekt feladatokban való részvétel
Elvárások / Requirements
Téged keresünk, ha:
Felsőfokú marketing szakirányú végzettséggel rendelkezel
Kreatív, dinamikus személyiség vagy, aki nem csak szereti, de meg is birkózik a kihívásokkal
FMCG piacon brand management vagy trade marketing területen szereztél legalább 3 év tapasztalatot
Feladataidat önállóan is meg tudod oldani, de nem okoz gondot csapatban dolgozni
Magas szinten kezeled a számítógépes programokat (MS Office)
Budapesten laksz és szívesen dolgoznál a XI. kerületben
Ha felsőfokú szinten tudsz angolul
Előnyben vagy a többi jelentkezővel szemben, ha:
Német nyelven is erősséged az üzleti kommunikáció
Tanultál online marketinget és ezt használni is tudod
Készítettél már Prezi prezentációt
Amit nyújtunk / Benefits
Versenyképes fizetés
Éves bónusz
Céges autó használati lehetőség
Hibrid munkavégzés (irodai napok és home office)
Extra béren kívüli juttatásokban részesülhetsz
Munkaeszközök (laptop és Iphone)
Külföldi üzleti utazások
Fejlődési lehetőségek
Szakmai sikerek
Konferenciákon való részvétel
Ezen felül pedig a csapat megbecsült és fontos tagja leszel.