Borászsegéd, Pincemunkás

Kontyos borház kft. - Klárafalva
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

Általános borászati munkák elvégzése, feladatod lesz borkezelési folyamatok elvégzése, borászati gépek szakszerű kezelése, a beérkező friss gyümölcsök fogadása, minőségi átvétele és a gyümölcsfeldolgozás folyamataiban való részvétel. Egészen a palackozásig minden munkafolyamatnak a részese leszel, mint pl. préselés, erjesztés, szűrés, derítés, stb. Segítesz majd a munkatársaknak abban, hogy a feldolgozás folyamata a tervek szerint haladjon. Feladatod lesz továbbá a gyümölcsborok összeállítása, azok elkészítése. Teljes munkaidőt, versenyképes fizetés, fejlődési lehetőség. Ahhoz, hogy sikeres legyél ebben a pozícióban, szükséged lesz precizitásra, pozitív, nyitott személyiségedre és tanulási hajlandóságra. Szükséges, hogy rendelkezz borász végzettséggel és előny és borászati üzemben szerzett tapasztalatod. Borász vagy élelmiszeripari végzetség, borásztban vagy feldolgozóiparban szakmai tapasztalat.