Borászati Dolgozó

Tokaj-oremus kft. - Tolcsva
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Szőlő-feldolgozási, borkezelési műveletek és palackozás végzésehordók szakszerű kezelése, mosása, tisztításapincerend, pincehigiénia kialakítása, fenntartásacímkézés, kiszerelés, csomagolásanyagmozgatás, raktári rend fenntartásaversenyképes jövedelemmodern, biztonságos munkakörnyezetstabil munkahelyi háttér, kiszámítható jövőképszakmai tanfolyamok támogatásamunkábajárás költségtérítésdolgozói kedvezmény vásárlásramunkavégzéshez szükséges eszközökegyéb juttatásokalapfokú végzettség 8 általánosmunkautasítás alapján történő precíz és minőségi munkavégzéskiemelkedő munkabírás, jó terhelhetőségrugalmas munkavégzésre való alkalmasságjó kommunikációs készség írásban és szóbancsapatmunkára való nyitottságTargonca kezelői jogosítvány vagy tapasztalatraktárkezelésben szerzett tapasztalatborászatban, élelmiszeriparban szerzett tapasztalatB kategóriás jogosítványvillanyszerelői, vízvezetékszerelői képesítésmagabiztos számítógép-okostelefon-okoseszköz használatMS Office programok felhasználói szintű ismerete