Boltvezető

Leder & schuh kft. - Győr
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Felelősség a teljes üzletért és vezetéséért Az üzletdolgozóinak irányítása, beleértve a munkaidő ütemezésétFelelősség az értékesítésért, a bevételért és a költségekért, beleértve az értékesítésösztönző intézkedések végrehajtásátTetszetős termékmegjelenítés kialakítása a belső szabványoknak megfelelőenPiaci, termék- és értékesítési ismereteinek továbbképzése Felelős a dolgozók továbbfejlesztéséért és képzéséértKeresünk rugalmas munkatársat boltvezetői munkakörbe, Györben az ÁRKÁD bevásárlóközpontban levő színvonalas cipőüzletünkbe teljes munkaidőben való foglalkoztatással.Változatos feladatok egy nemzetközi divatcégnél, amelynek székhelye Ausztriában található.Kedves, hozzáértő csapat, amely átfogó betanítást biztosít. Előnyök üzleteinkben:
Szakmai tréningekversenyképes alapbérbéren kívüli juttatásteljesítménytől függően 13. havi bér. Fizetés:
Bruttó 420.000 Ft.Többéves munkatapasztalat a divatkereskedelembenKereskedelmi, vagy hasonló képzettség Üzletvezetőként, helyettesként, vagy osztályvezetőként szerzett tapasztalatAz értékesítés élvezete, magabiztosság és magas motiváció a változásra Meggyőző, nyitott és barátságos megjelenés, valamint erős ügyfél- és szolgáltatásorientáltság A vezetői és szociális készségek a csapatszellem nagy részével párosulnak

Jelentkezzen most a következőre:
Boltvezető