Boltvezető Tapolca

Spar magyarország kft. - Raposka
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Bolti munkafolyamatok megszervezéseÁrugazdálkodási feladatok ellátásaMunkavégzés, pénzkezelés felügyeleteMunkatársak szakmai képzésének, oktatásának biztosításaMűszakbeosztás tervezése, szervezéseTűz- és munkavédelmi szabályok megismerése, betartása és betartatásaHACCP előírások megismerése, betartása és betartatásaÁllandó, udvarias kapcsolattartás a vevőkkelMunkaügyi feladatok ellátásaAkció megjelenítés szervezéseEgy bejelentett, biztos munkahelyet, ahol elismernek, és megbecsülnekKiszámítható, versenyképes bért és az alapjövedelmen kívül számos juttatást 13. havi munkabér az aktuális szabályzatnak megfelelően, vásárlási kedvezmény, hűségprogramSzakmai fejlődést, és előre lépési lehetőséget egy családias, támogató munkahelyi légkörbenKereskedelmi végzettséggel rendelkezel és a kereskedelem területén vezetői tapasztalatot szereztélNem okoz problémát a kétműszakos munkarend, vagy a hétvégi munkavégzés vállalásaFelhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezelLelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség vagyMegbízhatóan, lendületes végzed a Rád bízott feladatokatSzívesen és jól kommunikálsz