Boltvezető Helyettes

Leder & schuh kft. - Győr
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Boltvezető helyettesítéseÜgyfélkiszolgálás és értékesítés.Üzleti célok elérésének biztosításaÜzletünk szabályainak betartatásaÜzletünk rendjének és tisztaságának fenntartása.Üzlet napi működésének felügyeleteÜzletünkben lévő termékek rendszeres ellenőrzése.Raktárkezelés és készletgazdálkodásKapcsolattartás a vevőkkel és partnerekkelÜgyfelek igényeinek kielégítése.Keresünk rugalmas munkatársat boltvezető helyettesi munkakörbe, Győrben az Árkád bevásárló központbanlevő színvonalas cipőüzletünkbe teljes munkaidőbenvaló foglalkoztatással.Változatos feladatok egy nemzetközi divatcégnél, amelynek székhelye Ausztriában található.Kedves, hozzáértő csapat, amely átfogó betanítást biztosít.Előnyök üzleteinkben:
Szakmai tréningekversenyképes alapbérbéren kívüli juttatásteljesítménytől függően 13. havi bér.Fizetés:
Brutto 375.000,-Ft.Kedves, mosolygós, dinamikus, csapatban szívesen dolgozó munkatársakat keresünk, aki szívesen foglalkozik emberekkel és mindenekelőtt szereti a cipőket.Több éves kereskedelmi tapasztalat,igényes munkavégzés,német nyelvtudás előny,középfokú végzettség, érettségi,