Bolti Eladó

Búzakovász kft. - Budapest
új ajánlat (28/06/2024)

munkaköri leírás

✨ Légy Te is Részese a Búzakovász Csapatának! ✨Keressük a legújabb csapattagunkat bolti eladó pozícióba! Ha szereted a friss péksütemények illatát és szívesen dolgozol emberekkel, itt a helyed!Főbb feladatok:
Vásárlók kiszolgálása és segítése egy barátságos mosollyalNapi nyitás/zárás lebonyolításaÁrurendezés és készletkezelés, hogy mindig rendben legyen mindenBolt rendben tartása, hogy a vásárlók mindig jól érezzék magukatAmit kínálunk:
Versenyképes jövedelemÖsszetartó csapat, ahol mindenki számítMegbízható munkaadóRugalmas munkaidő és szabad hétvégék, hogy a szabadidőd is a tiéd legyenMunkavégzés helye:
2. kerületAmit szeretnénk tőled:
Kiváló kommunikációs készség, hogy mindenki boldogan távozzonRugalmasság és proaktivitásPontosság és precizitás, mert a részletek fontosakHa van tapasztalatod, annak örülünk, de ne aggódj, ha nincs, mindent megtanítunk!

Jelentkezzen most a következőre:
Bolti Eladó