Bolti Eladó

Babaszafari bababolt - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Vásárlóink megszólítása, igényeik felmérése és szakszerű, udvarias kiszolgálásaAz értékesítési lehetőségek felfedezése és kiaknázása minden folyamatbanMegrendelések felvétele, kezeléseÁrukészlet feltöltés és az eladótér rendben tartásaPénztár kezelése, adminisztratív feladatok ellátásaVersenyképes jövedelemFolyamatos képzések, oktatások, edukáció, amivel magas szintű piaci ismereteket, és kereskedelmi szaktudást adunk át NekedCégen belüli előrelépési lehetőségFiatalos, pörgős, igényes munkahelyi környezet, ahol színes babatermékek, vidám játékok vesznek körül munka közbenFolyamatosan fejlődő, stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőségDolgozói kedvezmények, motiváló juttatásokSzínvonalas, könnyen megközelíthető munkahelyKedves, vásárló-központú hozzáállásod és kommunikációd vanÉrdekel a vásárlók igényeinek felfedezéseKereskedelmi, kereskedői szemlélettel rendelkezelNyitott vagy, kreatív gondolkodású, és szeretsz csapatban dolgozniFolyamatosan a fejlődésre törekszelIgényes vagy a pontos, alapos munkavégzésreVannak felhasználói szintű számítógépes ismereteidMinimum középiskolai végzettséged, vagy érettségid van középfokúNéhány év kereskedelemben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjukAlapszintű angol nyelvtudás

Jelentkezzen most a következőre:
Bolti Eladó