Biztonságtechnikai Technikus

Mentorsec kft. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Biatorbágyi székhelyű vagyonvédelmi cég keres Biztonságtechnikai technikus munkatársakat.Munkavégzés helye:
Országos, de elsősorban Budapest és környékeElektronikus vagyonvédelmi rendszerek telepítése elsősorban behatolás jelző-, beléptető-, CCTV- és tűzjelző rendszerekIdőszakos és eseti karbantartási munkálatok elvégzéseHibajavításMunkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációMunkaruhaCéges telefonCégautó használatHosszú távú, biztos munkalehetőségKomplex, nagy volumenű rendszerekkel történő tapasztalatszerzésBérezés megállapodás szerintTeljesítményarányos prémiumBiztonságtechnikai szerelői végzettség – szerelői igazolvánnyalBüntetlen előéletSzámítógépes ismeretek„B” kategóriás gépjármű vezetői engedélyMagabiztos terv- és dokumentáció olvasási/értelmezési képességElvárt kompetenciák:
felelősségteljes gondolkodás, együttműködési készség, jó kommunikációs és szervező képesség, határozott, önálló munkavégzési képességKivitelezésben, hibajavításban, karbantartásban szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjukÉrvényes tűzvédelmi szakvizsga bizonyítvány beépített tűzjelző, RWA, beépített oltó rendszer, stb.Alapszintű angol nyelvtudás műszaki adatlapok megértéséhez