Biztonsági Szolgáltatási Igazgató

Prizma work kft. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Az őrzési területeken a területi vezetők és a helyszínen dolgozó kollégák munkájának koordinálása, támogatása és ellenőrzése. Telephelyek, létesítmények, épületek operatív őrzésének szakmai ellenőrzése. Az üzemeltetési szolgáltatáshoz szükséges létszámtervek készítése, ellenőrzése, betartatása.Visszaélések, munkakörtől eltérő tevékenységek kivizsgálása.Telephelyeken az őrzési szolgálat biztosítása Toborzási tevékenység, létszám lejelentések, bérkifizetésekkel kapcsolatos vezetői feladatok ellátásaÚj munkák elnyerésére irányuló pályázati tevékenység szakmai támogatása.Költségkalkulációk készítése, folyamatos nyomonkövetése.A munkakör betöltésével kapcsolatos szervezés, dokumentumok kezelése.Folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás a megrendelővel és az üzletág vezetésével.Csapatának az őrzéssel, biztonsági területhez kapcsolódó szakmai fejlesztése.Számlázással kapcsolatos adminisztratív munka támogatása.Prezentációk készítése és prezentálása, beszámolók és riportok készítése.A feladatok ellátásához szükséges eszközök és felszerelések beszerzésének felügyelete.Hatósági kapcsolattartás és ügyintézés.Céges autót magánhasználattalJól felszerelt munkahelyet, együttműködő és támogató csapatotKomoly szakmai kihívásokat, és értékteremtő feladatokatTovábbképzési lehetőségekRugalmas munkaidőtCafetériátKedvezményes vásárlási és étkezési lehetőségeketCsapatépítő rendezvényeketHűségbónusz programotFegyveres rendvédelmi szervhez kapcsolódó szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik főiskola / egyetemTöbb éves vezető szakmai tapasztalatA szokásos irodai szoftverek Microsoft Office felhasználói szintű ismereteivel rendelkezik és mindemellettVezetői ambíciói és készségei vannak:
kiegyensúlyozott, határozott személyiség, aki együttműködésre és irányításra képes, ugyanakkor munkavégzését a pontosság ésÜgyfélközpontú magatartás jellemziElőnyt jelent továbbá, ha a jelentkező felsőfokú végzettséggel rendelkezik és már dolgozott nagyobb csapat tagjaként.