Biztonsági Őr

Ecofamily - Budakalász
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Ellenőrzi és betartatja a személyzettel, a vásárlókkal és a szállítókkal az üzletek működését biztosító rendszabályokat
Csomag és táska ellenőrzések elvégzése
Eltulajdonítások és rongálások megakadályozása
Rendkívüli események során szükséges intézkedések megtétele
Jegyzőkönyv készítés
Üzlet működésének segítéseElérhető összes havi bruttó jövedelem már a belépésedkor, akár:
550.110 Ft A bruttó bér tartalmazza az 5%-os délutáni pótlékot hétköznaponként 16:
00 órától, a 10%-os szombati és 50%-os vasárnapi pótlékot, valamint a bruttó 45.113,-Ft összegű jelenléti bónuszt teljes ledolgozott hónap esetén.
A 7. teljes hónaptól 13. havi fizetés, 1 havi nettó alapbérednek megfelelő összegben.
Átfogó betanulási programon veszel részt, 2 hónapon keresztül egy mentor segítségével.
Stabil, folyamatosan fejlődő munkahelyen dolgozhatsz velünk hosszú távon.
Vidám összetartó csapat, családias légkör vár nálunk.
Zöldség, gyümölcs, kávé és vitamin juttatást biztosítunk Számodra.
2 nap extra pótszabadság is jár 1 éves munkaviszonyod után.
Kedvezményes bankszámla és mobiltelefon csomagot is igényelhetsz.
Sportjutalom kifizetés havi 2 alkalommal, versenyeken való részvételed után, összesen bruttó 20.000 Ft értékben.
Csapatépítőn vehetsz részt munkaidőben évi egy alkalommal.
Személyzeti ajánlásod után, nettó 50.000 Ft jutalmat fizetünk ki Részedre.
2 alkalommal történő véradás után bér- és munkaidő kedvezményben részesülsz.
Munkába járásod a törvény szerinti maximális díjazással térítjük:
távolsági bérleted 86%-át, autóval történő bejárásodat pedig 30 Ft / km összeggel támogatjukÉrvényes vagyonőri okmányok, előnyt jelent a gyakorlati tapasztalat
Megbízhatóság, önállóság, pontosság
Megfelelő fizikai állóképesség
Jó megfigyelőképesség
Csapatszellem
Ápolt megjelenés
Udvarias, határozott, barátságos viselkedés
Jó kommunikáció és konfliktuskezelési képesség
Biztonságtudatos szemlélet