Bi Devops Consultant Alm

Otp bank nyrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

ALM területen használt likviditási és banki könyvi kamatlábkockázati rendszerek fejlesztése, üzemeltetése magyar, külföldi operáció;
Részvétel az ALM által használt adatbázisok, adatkörök fejlesztésében;
ALM Dashboard fejlesztése;
Rendszeres és eseti vezetői/döntéstámogató elemzések automatizálása.Változatos, lendületes munkavégzés egy fiatal csapat tagjaként,Hibrid munkavégzés,Hosszú távú, stabil munkahely,Versenyképes jövedelemHazai Bankszektorban egyedülálló tapasztalatszerzési lehetőség csoportszintű ALM területen.SQL programozási, adatbázis-kezelési ismeretetek VBA ismerete,Statisztikai és Excel modellezési ismeretek,BI rendszerek ismerete,Hatékony munkavégzés rövid határidők betartásával,Erős problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás,Angol nyelv középfokú ismerete.Elemzési, script és objektumorientált nyelvek ismerete R, Python, M, JavaMS Power BI ismeretek;
SharePoint ismeretek;
Git felhaszáló szintű kezelése,Hasonló területen ALM, Treasury, Banki informatika szerzett tapasztalat.