Beugrós Minőségellenőr_ Oroszlány

Exact systems hungary kft - Zalaegerszeg
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk 13 országban tevékenykedő szolgáltatóként oroszlányi munkavégzésre keresBEUGRÓS MINŐSÉGELLENŐRmunkatársat!
Jelentkezz, és mi minden másban segítünk!

Feladatok:

Alkatrészek vizuális ellenőrzése munkautasítás alapján
Termékek tesztelése, kiszállításra felkészítés
Esetenként utómunka elvégzése
Adminisztráció
Az álláshoz tartozó elvárások:

Minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
Tolómérő, multiméter használatában szerzett tapasztalat
Több műszakos munkarend vállalása
Pontos, precíz munkavégzés
Megbízhatóság, rugalmas munkavégzésre való hajlandóság
Amit kínálunk:

Egyszerűsített foglalkoztatási jogviszony
Nettó 1700 Ft/óra
Tiszta, rendezett környezet, családias légkörrel
Előrelépési és folyamatos fejlődési lehetőség, különböző tréningek
Gyors és kiszámítható felvételi folyamat - azonnali kezdés
Ingyenes céges buszjáratok a környező településekről
Munkarend:

Munkaidő:
napi 8 óra, 3 műszakos munkarendben.
Szombati túlóra előfordul.