Beton Üzletág Beruházási És Karbantartási Projektvezető

Danucem magyarország kft. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

POZÍCIÓ CÉLJAA pozíció feladata, hogy a Danucem Magyarország műszaki csapatának tagjaként aktívan részt vegyen a magyarországi RMC üzletág telepeinek és berendezéseinek fejlesztésében, valamint a telepek és gépek karbantartásában és javításában. FŐBB FELADATOK:
Beruházási, karbantartási és OH&
S projektek előkészítéseJóváhagyott projektek teljes vagy részleges menedzseléseA projektek értékelése és rendszerbe integrálása, utógondozásmagyarországi RMC üzemek felügyelete, karbantartások/javítások előkészítése, ellenőrzéseA beruházási és karbantartási vezető támogatásaaktív részvétel az alvállalkozók kiválasztásában és folyamatos felülvizsgálatábanúj műszaki megoldások felkutatása és telepítéseA saját tevékenységének adminisztrálása a belső eljárások szabályok szerintteljesítmény alapú éves 23%bónuszcafeteriaegészségbiztosításönkéntes nyugdíjpénztár MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Országos BIZTOSÍTOTT ESZKÖZÖK A FELADATHOZ:
Személygépkocsilaptopmobil telefonBefejezett egyetemi vagy főiskolai végzettség – műszaki területen előny a gépész-, villamos-, vagy építőmérnöki végzettségTermelő vállalatnál szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalatAutocad tervező program ismerete és gyakorlati alkalmazásaBetontechnológiai ismeretekKözépfokú angol nyevtudás írásban és szóbanMS Office eszköztár mages szintű ismereteSAP ismeretB kategóriás vezetői engedély, minimum 5 év gyakorlattal