Betanított Varrónő Tapasztalattal (Akár Szállással)

Humancentrum - Tolnai Járás
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Humán Centrum Kft.
Betanított varrónő tapasztalattal (akár szállással)
Leírás
Partnercégünk az egyik vezető autóipari beszállító, beleértve a prémium kategóriás autóipar számára innovatív beltéri alkatrészek gyártását. Elsősorban bőrrel bevont alkatrészeket gyártanak olyan prémium márkák számára, mint a Lamborghini, Bentley, BMW, AMG-Mercedes, Porsche vagy Audi. Már két évtizede a Tolna vármegye egyik legstabilabb foglalkoztatója, a térség gazdaságának jelentős motorja.
Feladatok
Bőrök összevarrása
Dísztűzés készítése
Elvárások
Alapfokú végzettség
Varrónői tapasztalat
Munkaidő
3 műszakos munkarend (6:
00-14:
00;
14:
00-22:
00;
22:
00-6:
00)
Amit kínálunk
Alapbér:
1724.-Ft/óra
Műszakpótlék + 30% (18-6 óráig)
Betanulási / munkakezdési bónusz
ingyenes céges buszjárat Pécsről, Komlóról, Dombóvárról és Bajáról
30 Ft/km üzemanyagköltség-térítés
100% bérlettérítés
éjszakai és hétvégi pótlék (a Munka Törvénykönyve szerint járónál nagyobb mértékű)
Partnercégünk biztosítja a továbbképzést (melynek végén hivatalos szakképesítése lesz a kollégának)
Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződéssel
Munkaruha és saját, zárható szekrény
A szállás ingyenes
Előnyök
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye
Tolna vármegye