Betanított Szerelő

Vendomat kft. - Érdi Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Ital és snack automaták, szétszedése, takarítása, biztosított speciális felszereléssel és betanított technológiávalletisztított alkatrészek rendezése, selejt leválogatásafellépő kisebb fennakadások manuális korrigálásavégtermékek összeszerelésevizuális ellenőrzéseltérések, rendellenességek jelentése csoportvezetők felémunkalapok, kísérőcédulák dokumentálásarészvétel automaták telepítésében és beüzemelésébenStabil, hosszútávú munkahelyBejelentett munkaviszonyVersenyképes jövedelemSzakmai fejlődés lehetőségeMunkavégzéshez szükséges eszközök biztosításaminimum 8 általános iskolai végzettségbüntetlen előéletönállóságpontosság, kézügyesség, alaposságmonotonitástűrés, állóképességmegbízható, igényes és lelkiismeretes munkavégzésműszaki/szakmunkás végzettségműszaki gyakorlattermelésben szerzett hasonló tapasztalatitalautomaták szervizelésében szerzett tapasztalatMinimum B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlat