Betanított Munkák Celldömölkön

Trenkwalder - Celldömölki Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Betanított munkák Celldömölkön
Leírás
Mi TÉGED keresünk! Ha munkát keresel akkor ez most Neked szól!
Élelmiszeripari partnercégünk biztos megélhetési lehetőség kínál!
CELLDÖMÖLKI partnercégünk részére keresünk munkavállalókat 12 ÓRÁS munkarendbe a következő munkakörökbe:
Gépkezelő
Kartongépbeállító
Tésztakeverő
Feladatok
Teljes gyártósor (tésztagyártó-, tekercselő,- csomagoló és karton nyomtató gépek) megfelelő beállítása, gazdaságosság és minőségi irányelvek betartásával
Kartondoboz-hajtogató gép beállítása megadott paraméterek szerint
A szükséges kartonok, ragasztó stb. rendelkezésre bocsátása
A gép által felállított kész kartondobozok raklapra helyezése
Műszaknapló töltése számítógépen
A kartondoboz-hajtogató gépek és a munkaterület rendben tartása
Számítógépes műveletek végrehajtása asztali számítógépen és/vagy szkenneren
A termelés ellátása megfelelő mennyiségű és minőségű tésztával
Friss tészta gyártási folyamatainak megismerése
Digitális recept szerinti tésztakészítés elsajátítása
Automata dagasztógépek kezelése
A visszamaradó tészta és a nyersanyagok helyes tárolása
Elvárások
Nehéz fizikai munka vállalása
Középfokú végzettség és műszaki alapismeret
Folyamatos 12 órás munkarend vállalása
Álló és monoton munka vállalása
Megfelelő egészségügyi állapot
Előny:
Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
Biztos munkahely egy folyamatosan növekvő vállalkozásban
Prémiumrendszer, Szép-kártya feltöltés
Ingyenes gyümölcs minden dolgozó számára
Tervezhető 12 órás váltott műszakos munkarendnek köszönhetően több szabadidő (munkarend 2 nap 06:
00-18:
00, 2 nap pihenő, 2 nap 18:
00-06:
00, 2 nap pihenő
Tömegközlekedéssel való bejárás esetén 100%-os támogatás
Üzemanyag térítés, vagy saját dolgozói buszjárat
Rendszeres infónapok és céges rendezvények
Karrierlehetőség;
szakmai és személyes fejlődési lehetőség a saját Wewalka Akadémiánknak köszönhetően.
Munkavégzés helye
Celldömölk