Beszerző Villamosipari Terület

Maxicont group holding kft. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

A cégcsoport 2 tagvállalatának Villamosipari és energetikai kivitelezési projektjeihez kapcsolódó anyagbeszerzési, valamint a társaságok működéséhez kapcsolódó anyag-, eszköz és szolgáltatás beszerzési feladatok teljes körű ellátása, Specifikációk alapján ajánlatkérések, tenderek összeállítása, beszállítók versenyeztetése, ajánlatok kiértékelése, ártükrök készítése, elemzése, tárgyalások lebonyolítása, szerződések, keretszerződések megkötéseRészvétel a beszerzési stratégia kialakításában, figyelembe véve a vállalati előírásokat és igényeketBeszállítói piackutatás, új, potenciális beszállítók azonosítása, kiválasztásaAktív együttműködés és kapcsolattartás a projektmenedzserekkel és társterületekkel, projekt megbeszéléseken való részvételRendelések rögzítése a vállalatirányítási rendszerben, ezek nyomon követése, rendelésekkel kapcsolatos eltérések kezelése, a feladatkörrel járó egyéb adminisztrációs feladatok ellátásaFolyamatos kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal, beszállítói reklamációkezelésRendszeres és adhoc riportok, prezentációk készítéseNyilvántartások vezetése a beszerzésekrőlA beszerzési vezető munkájának támogatásaA munkavégzés jelenleg Budapest, XXII. kerület. A munkavégzés tervezetten 2024. 4. negyedvétől Alsónémediben, ÚJ telephelyünkön. A munkábajárás térítése a jogszabályi előírások alapján történik. Min. középfokú szakirányú műszaki vagy közgazdasági végzettségMinimum 3-5 év beszerzési gyakorlatTárgyalási, szerződéskötési tapasztalatMegbízhatóság, proaktív hozzáállás, rugalmasságPrecíz, pontos munkavégzés, logikus gondolkodásTerhelhetőség, priorizálási képesség, Magabiztos MS Office használatEnergetikai területen szerzett tapasztalatProjekt beszerzési tapasztalat