Beszerző - Márkó

Ecofamily - Márkó
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a meglévő beszállító partnerekkel. Lehető legkedvezőbb szállítási feltételek kialakítása. Partnerekkel kötött éves megállapodások teljesülésének biztosítása. Árpolitikánknak megfelelő fogyasztói árak képzése. Portfólió alakítása a vásárlói igények és a vállalati stratégia figyelembevételével. Együttműködés a társosztályokkal. Stabil, hosszútávú munkahelyJó csapat, családias légkörVersenyképes fizetés Éves egyéb béren kívüli juttatások hűségjutalom, 13. Havi fizetésFelsőfokú végzettség. FMCG beszerzés területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat. Jó kommunikációs és tárgyalási készség. Megbízhatóság, önállóság. Magabiztos angol nyelvtudás. Magas szintű számítógépes ismeretek O365. Legszigorúbb etikai normák iránti elkötelezettség. Márkói munkavégzés vállalása