Beszerzési Vezető

Ziehl-abegg kft. - Marcali Járás
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A vállalat beszerzési politikájának kialakítása, végrehajtásának megszervezése és ellenőrzése konszern stratégia menténBeszerzési csapat 5 fő vezetése, ellenőrzése, fejlesztése, motiválása és értékeléseRendelkezésre álló erőforrásokkal való hatékony gazdálkodásBeszerzési osztály működési hiányosságainak feltárása, a munkamódszer javításaAnyagellátás folyamatosságának biztosításaLegkedvezőbb beszerzési kondíciók elérése a készletszint minimalizálása érdekébenBeszerzésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok koordinációja és kontrolljaBeszerzési források folyamatos felülvizsgálata, optimalizálásaTenderek és ártárgyalások lebonyolítása, költségelemzések készítéseSzerződések megkötéseBeszerzések pénzügyi fedezetének, a teljesítések szerződésszerűségének ellenőrzéseBeszállítói menedzsment:
beszállítók felkutatása, kiválasztása, kvalifikálása, értékeléseHavi és időszakos beszámolás a cégvezetés részére, riportok, beszámolók készítéseBeszerzés tisztaságának biztosításaSzemélyi menedzsment, személyzeti és létszámtervezés és fejlesztésKöltségvetés tervezése és felelősség a költségekértPiaci információk, trendek összegyűjtése és folyamatos elemzéseTársterületekkel folyamatos és jó kapcsolattartás, összehangolva a területek igényeit a beszerzési területtelAdatszolgáltatások elkészítésében való közreműködésBeszállítói látogatások, auditokHosszú távú munkalehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő vállalatnálKötetlen munkarendCéges gépjármű magánhasználattalVersenyképes alapbérKomplex juttatási csomag célprémium rendszer, 13. havi fizetés, cafeteria, jelenléti és senioritási bónuszFelsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettségAktív, tárgyalóképes angol nyelvtudásMinimum 7 éves releváns szakmai tapasztalatBeszerzési területen szerzett minimum 2 éves vezetői tapasztalatMagas szintű MS Office ismeretekKiváló tárgyalási és kommunikációs készség, hatékony munkaszervezés és kapcsolatkezelés, stratégiai gondolkodásmód, agilitás, rugalmasság, szolgáltatói szemlélet, üzleti gondolkodás, megoldás orientált hozzáállás„B” kategóriás jogosítványIparban, hasonló területen szerzett tapasztalatNémet nyelvtudás