Beszerzési És Rendezvényszervezési Koordinátor

Közép-európai akadémia - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Nemzetközi tudományos konferenciák és szakmai rendezvények szervezésében való aktív közreműködés, ideértve az előkészítést, a lebonyolítást és az utókövetést;
A rendezvényekhez kapcsolódó szolgáltatások szabályszerű beszerzése, azok adminisztratív dokumentációja, nyomonkövetése;
Árajánlatok bekérése, szerződések ügyintézése, teljesítési igazolások nyomon követése;
Kapcsolattartás és együttműködés a külsős szolgáltató partnerekkel;
Rendezvényre érkező vendégek hivatalos felkérőjének megírása, forgatókönyvek írása, vendégtájékoztatók készítése;
Rendezvényre érkező vendégek utaztatásánák és elszállásolásának ügyintézése a KEF-en keresztül Központosított Közbeszerzési PortálNapi szintű kapcsolattartás a rendezvényekre érkező külföldi vendégekkel angol nyelven;
Belső adminisztratív adatszolgáltatás és folyamatos kapcsolattartás az Akadémián belüli igazgatóságokkal, divíziókkal, valamint partnerintézetekkelFiatalos, jókedvű csapat része lehetsz;
Modern munkakörnyezetbendolgozhatsz;
Hosszútávú, stabil munkahelyed lehet;
A munkakörödhöz minden feltétel biztosított céges laptop, céges telefon, rendezvényekre történő utazás, szállás biztosítása;
Szakmai és személyes fejlődési lehetőséget nyújtunk számodra;
Versenyképes fizetés és cafeteria vár;
Könnyen megközelíthető környéken dolgozhatsz;
A színvonalas rendezvényeken való részvétel garantált, hiszen ez is a feladatod lesz;
Kávé, tea, légkondicionált iroda várAz egység folyamatainak és munkájának támogatása;
Közreműködés az egységközi és az egységen belüli csapatmunkában;
Nagyfokú felelősségérzetés kezdeményezőkészség;
Magas szintű szolgálatkészség és képesség a változó szervezeti igényekhez való alkalmazkodásra;
Képesség a stresszhelyzetben végzett, minőség orientált munkára;
Nagyfokú diszkréció és abizalmas ügyek kezelésére való képesség;
MS programok felhasználói szintű ismerete;
Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban;
Évente 2-3 külföldi rendezvényen való részvétel;
Precíz és proaktív személyiség;
Kiváló kommunikációs-és kapcsolatteremtő készség;
Pontos, önálló és dinamikus munkavégzés;
Csapatjátékos szemléletűmentalitás;
Jó problémamegoldó készségBeszerzési és/vagy rendezvényszervezés területén szerzett tapasztalatFelsőfokú végzettséget szereztél közgazdász, rendezvényszervező területenAjánlatkérői oldalon, közbeszerzési eljárások lefolytatásában szerzett szakmai tapasztalat, szakmai ismeretek megfelelő alkalmazásaKözbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó központi rendszerek és portálok ismereteMinimum B2-es angol nyelvvizsgával rendelkezelÁtlag feletti idő-, feladat- és humánmenedzsment képességeid vannakMegbízható vagy, képes vagy a komplex feladatvégzésreB kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel