Beszállítói Minőségbiztosító Mérnök

Ganz transzformátor- és villamos forgógépgyártó kft. - Tápiószele
új ajánlat (26/06/2024)

munkaköri leírás

A beszállítói és szolgáltatói folyamatok fejlesztése,a folyamatok hatékonyságának növeléseOptimalizálás a nem értékteremtő tevékenységek csökkentésévelAz alkalmazott szabványnak való minél magasabb szintű megfelelés eléréseAMIT MI KÍNÁLUNK NEKEDSzakmai tapasztalatszerzési lehetőség egy multinacionális gyártóvállalatnálVersenyképes kompenzáció, cafeteria juttatással éves bruttó 600.000 Ft-os keretösszegNegyedéves ösztönző juttatásCsoportos élet- és balesetbiztosításEgészségbiztosításAz áthelyezett szombati munkanapokra extra szabadnapKihívásokkal teli, változatos feladatokStabil, hosszú távú, biztos munkalehetőségBarátságos munkakörnyezet és támogató csapatAZ ALÁBBIAKAT KÉRJÜK TŐLEDFelsőfokú műszaki végzettségTárgyalóképes angol nyelvtudásMinimum 1 év termelő vállalatnál szerzett tapasztalat minőségügyi területen.„B” kategóriás vezetői engedélyISO 9001:
2015 Minőségirányítási szabvány ismereteISO 9001:
2015 belső auditor képzettség és tapasztalatA munkavégzés helyeTápiószeleHiszünk a sokféleségben, olyan befogadó környezetet teremtünk, ahol generációtól függetlenül minden munkatársunknak lehetőséget kínálunk a szakmai kiteljesedésre. Ismerd meg működésünket, színes csapatunkat és csatlakozz hozzánk!