Beszállítói Minőségbiztosítási Mérnök

Magyar suzuki zrt. - Komárom-Esztergom
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A sorozatgyártás során beépülésre kerülő alkatrészek ellenőrzése, minőségfejlesztése, jóváhagyásaÚj modell bevezetési projektek támogatása, beszállítói PPAP csomagok felülvizsgálata és elfogadásaAz alkatrész beszállítók fejlesztése, auditálása, értékeléseKihívásokkal teli munkakörStabil, multinacionális vállalati háttér egy nagymúltú autógyárbanIngyenes céges buszjárat 50 km-es körzetből Budapestről is!Jól tervezhető munkaidő-beosztásIngyenes melegétkezési lehetőség napi egyszerSZÉP kártya juttatásKedvezményes vásárlási lehetőségek a környékenKedvezményes Suzuki vásárlási lehetőségKépzési, továbbképzési, előrelépési lehetőségDolgozói ajánlói program, ahol Te ajánlasz, mi fizetünk!Széleskörű ötletmenedzsment rendszer:
díjazzuk az ötleteid!Mérnöki végzettségFolyékony angol nyelvtudásKiváló kommunikációs készségFelhasználói szintű MS Office ismeretekB kategóriás jogosítványGépész, Mechatronikai vagy Villamosmérnöki végzettségHasonló munkakörben szerzett tapasztalat