Beruházási Projektbeszerző

Budapest airport zrt. - Budapest
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Elsősorban beruházásokhoz, felújításokhoz, karbantartásokhoz kapcsolódó feladatok beleértve árajánlatok összehasonlítása, tárgyalások, elektronikus licitek, szerződéskötések kezeléseTámogatás és együttműködés a keresztfunkcionális részlegekkelA repülőtér működéséhez közvetlenül kapcsolódó és szükséges anyagok illetve szolgáltatások pályáztatásaKöltségmegtakarítási lehetőségek azonosítása és realizálásaProjekt előrehaladási jelentés készítése a folyamatban lévő projektekről, részvétel az éves beszerzési terv készítésében és megvalósításábanA rábízott kategóriákon belül a beszállítók és szerződések menedzselése, proaktív hozzáállás a beszállítói kör bővítéséhez, fejlesztéséhez - részvétel hazai és nemzetközi beszállítók előminősítésében és értékelésébenAktív használata a BUD e-beszerzési és SAP rendszerénekÉves bónuszKarácsonyi jutalomHeti 2 nap Home office lehetőség laptopot és céges telefont biztosítunkMunkába járási támogatás bérlet vagy Budapesten kívüli munkába járás költségtérítéseÉlet- és balesetbiztosításKarrierlehetőségSzakmai képzések, részvételi lehetőség konferenciákonIngyenes gépjármű parkolási lehetőség a munkavégzésedhezÁtfogó onboarding program a betanulásodhozSzámos csapatépítő programVáltozatos céges programok runway run, grill party, majális, karácsonyi buli, sportesemények stb.Ingyenes Budapest Park jegyek küzdőtérre és a saját party terminálunkba isEgyedi munkakörnyezetben dolgozhatsz, az egyes futópályára néző kilátássalFelsőfokú végzettség - műszaki/gazdasági szaktudás előnyMinimum 3 éves releváns beszerzési tapasztalat;
beruházási és/vagy project management tapasztalat előnyEnd-to-end beszerzési folyamat magabiztos kezeléseÉrvényes B kategóriás jogosítványLegalább középfokú, aktív angol nyelvtudás az előszűrő telefonos beszélgetés része lesz egy rövid angol nyelvű beszélgetésKimagasló szervezési és problémamegoldó készségStratégiai gondolkodásmód és elemzőkészségKiváló kommunikációs és tárgyalási készségMűszaki affinitásNagyfokú önállóság és rugalmasságIngatlan- és létesítménygazdálkodási és/vagy az építőipari kategóriák ismerete, részvétel nagy értékű ingatlanfejlesztési projektek lebonyolításában előny SAP Ariba rendszer ismerete előny