Beruházási Műszaki Menedzser

Nöf nonprofit kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

A Beruházási és Üzemeltetési Igazgatóság műszaki jellegű projektek beruházásainak előkészítése, koordinálása, a beruházásban résztvevők átfogó koordinálása, munkájuk irányítása, ellenőrzésea projektekkel kapcsolatos döntéshozatali javaslat előkészítéserészvétel a projektek tervezőivel, mérnökeivel, kivitelezőivel a beruházás helyszínén/külső helyszínen tartott egyeztetésekenrészvétel az EU által támogatott projektek esetén Közreműködő Szervezettel, Irányító Hatósággal történő külső helyszíni egyeztetésekenElkészíti, és naprakészen tartja a felelősségi körébe utalt projektek műszaki és pénzügyi ütemtervét, nyomon követi azok előrehaladásátRészt vesz a Társaság éves üzleti tervének beruházási, műszaki feladatainak szakmai összeállításábanKialakítja és javaslatot tesz a kötelezettségek teljesítését szolgáló hatékony konstrukciókra, azok műszaki tartalmáraRészt vesz a garanciális érdekérvényesítési feladatokbanstabil munkahelyversenyképes jövedelemcafetéria juttatásvidékieknek munkába járással kapcsolatos költségtérítés Jogviszony időtartama:
Határozatlan idejű munkaviszonyFoglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidőA munkavégzés helye:
1113 Budapest, Daróczi út 3.Munkakör betöltésének időpontja:
A munkakör azonnal betölthetőmin. középfokú műszaki végzettségműszaki üzemeltetési területen szerzett releváns tapasztalatállami cégnél szerzett releváns tapasztalatbeszerzési/közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó dokumentációk előkészítésében szerzett tapasztalatjó kommunikációs készségfelelősségtudat, megbízhatóság és precizitás a munkavégzés soránbüntetlen előéletműszaki szakirányú végzettségműemléki épületek üzemeltetésében szerzett tapasztalat állami cégnél szerzett épületüzemeltetési tapasztalatközbeszerzési területen szerzett tapasztalatátfogó szakmai ismeretek az épületgépészeti berendezések működésével kapcsolatban