Bérügyintéző - Központi Adminisztrátor

Hettyei-éptech kft. - Sümeg
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Beérkező külső és belső posta papír alapú és e-mail levél, számla, szerződések, egyéb dokumentumok átvétele, érkeztetése, iktatása, illetve szignálásra való előkészítése, hivatalos dokumentumok összeállítása, rendszerezése, továbbítása, nyomon követése, iratmegőrzés biztosításaPénzügyi adminisztráció, könyveléssel történő folyamatos együttműködésVevő számlák készítése, partnerek részére dokumentált megküldése. Az üzleti partnerekkel való kapcsolattartás szállító és vevőEgyéb ad-hoc projektekben és feladatokban való részvételCég teljes körű bérszámfejtése, TB ügyintézés, ki-és beléptetéssel kapcsolatos munkáltatói feladatok ellátása, bejelentések, bevallások küldése hatóság feléHavi, negyedéves és éves statisztikák elkészítéseMunkaügyi iratok rendszerezése, kezelése, kapcsolattartás a hatóságokkalMunkaviszonyhoz kapcsolódó munkaügyi, munkajogi dokumentumok, munkaszerződések, módosítások, tájékoztatók készítéseEgyéb munkaüggyel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátásaHatározatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőségVersenyképes munkabérDinamikus, fiatalos csapatFolyamatos fejlődés és rengeteg kihívás, változatos munkavégzésModern irodai háttér és infrastruktúraHosszú távú biztos szakmai karriert, családias hangulatú nem multi cégkultúrát, és nagy önállósággal végezhető munkát ajánlunkInnovatív cégvezetés és fejlődőképes cégSzakmailag magas szintű és önálló munka, folyamatos fejlődés lehetőségeCsaládias, emberi vállalati kultúra3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatLegalább középfokú TB ügyintéző végzettségWord és Excel felhasználói szintű kezeléseKözépfokú végzettség, gyakorlott gépíróKiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készségPrecizitás, megbízhatóságSzervezőkészség, probléma-megoldó készségLojalitás és diszkrécióProaktivitásKulcs- Bér program ismerete5 évnél több bérszámfejtési és TB ügyintézői munkakörben szerzett tapasztalatIktatási és szerződés nyilvántartási rendszer ismereteFelsőfokú végzettség könyvelés, pénzügyi terület előny