Bérszámfejtő És Munkaügyi Ügyintéző

Ciklámen-tourist zrt. - Győr
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Teljes körű bérszámfejtésimunkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos feladatok ellátásabejelentések, bevallások elküldése a NAV feléhatóságok felé történő adatszolgáltatásmunkaszerződések, munkaszerződés módosítások, egyéb munkaügyi dokumentációk elkészítése, szakszerű tárolása és megőrzéseletiltások, levonások kezelése, munkáltói igazolások, jövedelem igazolások elkészítése, munkavállalók személyi adatváltozásainak rögzítése és egyéb kapcsolódó adminisztrációs feladatokban való részvételcafeteria nyomon követésenapi bejövő számlák kezelése, szkennelése és átutalásaegyéb az iroda működésével kapcsolatos feladatok ellátásaversenyképes bérezéspróbaidő után cafeteria OTP SZÉP kártya juttatáshatározatlan idejű munkaviszonystabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőségkihívást jelentő, változatos feladatokmin. középfokú szakirányú végzettségbér- és TB ügyintéző végzettségmin. 3-5 éves bérszámfejtési gyakorlatjogszabályok naprakész ismereteMS Office alkalmazások magabiztos használatakiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készségmegbízhatóság, precíz, pontos munkavégzés, felelősségteljes hozzáállásrugalmasság, változásokhoz való alkalmazkodás képességeönálló munkavégre való alkalmasságcsapatjátékosságfelsőfokú munkaügyi, pénzügyi vagy gazdasági végzettségNexon bérprogram ismerepénzügyes végzettség, tapasztalat