Bér És Társadalombiztosítási Ügyintéző - Budaörs Központ

Auchan retail magyarország - Budaörs
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Számítunk rád abban, hogy az Áruházakat teljes körűen bérszámfejted, TB kifizetőhelyi feladatait ellátod, a törvényekben és belső szabályzatokban foglaltakat maximálisan betartodAz áruházi személyzeti ügyintézők, személyzeti vezetők és HR vezetők munkáját szakmailag támogatodKapcsolat tartasz a különböző hatóságokkal, egyéb intézményekkel Nyugdíjpénztárak, Végrehajtók, Statisztikai Hivatal stb. A rendezettséget és az átláthatóságot biztosítod mind a papíralapú, mind az elektronikus ügyvitelekbenFontos, hogy a munkádban precíz és alapos legyél, egyénileg, de csapatban is jól dolgozzA munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődikCafetéria kártya12% vásárlási kedvezményA közigazgatási határon kívülről történő munkába járás esetén a vármegye, illetve legalább kettő vármegyét érintő munkába járás esetén az országbérletet 100 %-ban téríti, a gépjárművel történő munkába járás esetén a maximálisan adómentesen adható 30 Ft/km összeget fizetiA hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program határozatlan idejű szerződés eseténBelépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulásKedvezményes sportolási lehetőség All You Can Move SportpassSzociális háló - széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszerSzociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számáraAkár heti 2 nap Home office lehetőségVállalati laptop és mobiltelefonElső hónaptól nyelvtanulási lehetőség e-learningBér és TB ügyintézői szakképesítéssel rendelkezel1-2 éves szakmai tapasztalat Bér és TB területenMagabiztos felhasználói szinten kezeld a MS Office Excel, Word, PowerPoint programokatHa a foglalkoztatáshoz és jövedelem elszámoláshoz tartozó jogszabályokat alaposan ismered