Belső Kommunikációs Munkatárs

Kite zrt - Nádudvar
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.
Marketing és Kommunikációs Főosztályunk új csapattagját keresi
Belső kommunikációs referens
Munkakör betöltésére a Nádudvaron található Központunkba.
Leendő kollégánk feladatai:
A cég belső kommunikációjának támogatása
Belső kommunikációs felületek menedzselése – intranet oldal szerkesztése, belső tájékoztatók megírása, hírlevelek, hirdetőtáblák tartalmának összeállítása
Videós tartalmak előállításában való aktív közreműködés
Belső kommunikációs kampányok koordinálása
Vállalati márkamenedzsment, munkáltatói márkaépítés támogatása
CSR projektekben való részvétel
Együttműködés a társterületekkel és külső szolgáltatókkal, ügynökségekkel
Számunkra az ideális jelölt:
Befejezett felsőfokú végzettséggel rendelkezik (kommunikáció, PR vagy marketing)
Rendelkezik legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalattal,
Munkáját képes önállóan és projektszemlélettel végezni,
Rugalmas és proaktív,
Megbízható és pontos,
Számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek,
Jó kommunikációs és jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik.
A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:
Fix havi alapjövedelem,
Béren kívüli juttatások (Szép kártya és Egészségbiztosítás),
Mobiltelefon, laptop,
Egy év munkaviszonyt követően home office lehetőség,
Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség,
Hosszútávú munkalehetőség,
Céges buszjárat Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból,
Az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatása.