Belső Kommunikációs És Employer Brand Specialista Budapest

Profirent gépkölcsönző kft. - Budapest
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

A jelenleg 5 fős HR csapatunkba keressük új munkatársunkat, akinek a csatlakozásával a HR hivatalosan is kiegészül a belső kommunikációval. Az alábbi feladatokra biztosan számíthatsz ebben az építkező munkában:
Részt veszel az üzleti céljainkat támogató belső kommunikációs stratégiánk megalkotásában, és egy kommunikációs tervező naptár kialakításában, mely összehangolja a különféle kommunikációs üzeneteket.Részt veszel a kommunikációs platformok és csatornák tervezésében és a vállalati belső kommunikációs felületek kezelésében hírlevelek, belső közösségi fórumok, csoportok, de a belső kommunikációs médiatartalmak előállítása cikkek, postok, videók, hirdetések, plakátok, bannerek, stb. is a mindennapi feladataid közé tartozik majd.Aktívan részt veszel a vállalati kultúra célirányos formálásában, valamint a munkatársi élmény és a munkatársi elkötelezettség javítását célzó tevékenységekben mérés, akciótervezés, nyomonkövető fórumok, stb.Közreműködsz cégünk employer brandjének fejlesztésében és hiteles kommunikálásában vállalaton kívül és belül egyaránt.Támogatni fogod más területek kommunikációs igényeit. Ezen kívül kommunikációs tanácsadást és felkészítést nyújtasz majd kommunikációban érintett kollegáknak pl. vezetőinknek.Teljeskörű rendezvényszervezési feladatokat látsz el ötlettől a kivitelezésig, céges akár nemzetközi megbeszéléseket, onsite és offsite meetingeket koordinálsz majd és veszel részt a lebonyolításukban.Az HR és kommunikációs terület vezetőjét - aki majd a közvetlen vezetőd is lesz -, Katának hívják, aki több, mint 9 éve csatlakozott a Profirenthez. Szereti a haladó ötleteket, az önállóságot és a felelősségteljes, minőségi munkát. Közös győzelemben gondolkodik és mindent meg is tesz a csapat és az egyéni sikerekért egyaránt. Vezetőként mindenben segítségedre lesz, ha kérdésed van, nyugodtan fordulhatsz hozzá:
mind szakmailag, mind emberileg számíthatsz majd a támogatására.Csapatunkat nagyon különböző emberek alkotják, de mi szeretjük és építünk erre a sokszínűségre és nagyon jól kiegészítjük egymást. Feladatainkból kiindulva két részre oszthatjuk az eddigi csapatot. Egyik fele a képzés-fejlesztésen és projekteken dolgozik, a másik fele pedig nagyrészt a HR operációért felel toborzás-kiválasztás, beléptetés-kiléptetés, munkaügy, bérszámfejtés, üzemorvos, munkaruha stb..A belső kommunikáció egy újabb színfoltja lesz a területünknek, amit mindannyian izgatottan várunk.Kiszámítható, korrekt bérezést kapsz, ahol minden hónap 5-ig garantáltan a számládra érkezik a munkabéred.13. havi fizetést is adunk, amit belépésedkor a szerződésedbe is foglalunk.Közösségi közlekedés esetében MÁV, Volán 100%-ban térítjük munkába járásodat, amennyiben Budapest közigazgatási határán kívülről érkezel. Gépkocsival történő munkába járás esetén 30 Ft/km-rel támogatjuk a bejárásodat, szintén a Budapest közigazgatási határán kívülről érkezőknek.Biztos munkahelyet és hosszú távú karrierlehetőséget kínálunk neked, hiszen cégünk az ország legnagyobb gépkölcsönző társaságaként több mint 30 éve szolgálja ki ügyfeleit.Biztosítjuk a munka és magánélet egyensúlyát, családbarát munkahelyet.Belépésedkor a munkavégzésedhez elengedhetetlen eszközöket, modern infrastruktúrát nyújtunk mobiltelefon, laptop, munkaruházat.Része lehetsz egy jó hangulatú, sokszínű csapatnak, amit évente több céges rendezvénnyel igyekszünk erősíteni farsangi fánkozás, közös fagyizás, reggelik, bulik, csapatépítés, karácsonyi parti, és ahol a tanulás és a szórakozás egyaránt helyet kap.Folyamatos fejlődési lehetőséget kínálunk, melynek keretében változatos mindenkinek szóló és személyre szabott képzéseken vehetsz részt.Parkolóval, ebédlővel, közösségi helyiségekkel felszerelt irodát biztosítunk.A sport szerelmeseinek részvételi lehetőséget az Ultra Balatonon és akár a Bécs maratonon is.Ha felsőfokú végzettséggel rendelkezel előny, ha az szakirányú, kommunikációval összefüggő és beszélsz angolul,Ha minimum 6-8 éves releváns belső kommunikáció, PR tapasztalatod van,Ha dolgoztál már munkatársi elkötelezettség fejlesztését célzó programokkal és van tapasztalatod rendezvényszervezésben.Ha kreatív gondolkodás, proaktív, önálló munkavégzés jellemez, vagyis szeretsz és tudsz „fehér papírról” indítani.Ha a stratégiai gondolkodás és a megvalósító képesség egyensúlyban van benned.Ha erős projektmenedzseri szemléleted és tapasztalatod van, valamint erős funkciókon átívelő együttműködési és koordinációs képességgel rendelkezel.Kiemelkedő beszéd- és írás-, valamint szerkesztő készségekkel bírsz és fejlett szociális készségek, jó kapcsolatteremtő és -építő készség jellemez.Előny, ha ismersz grafikai és vágóprogramokat, jártasságod van kommunikációs platformokban, -technológiákban, social médiában és analytics eszközökben.