Belső Kommunikáció És Employer Branding Specialista

Penny market kft. - Alsónémedi
új ajánlat (05/05/2024)

munkaköri leírás

Belső kommunikációs stratégia kidolgozásában való támogatás és annak végrehajtása Employer Branding és belső kommunikációs médiatartalmak kezelése videók, hirdetések, plakátok, bannerek, és egyéb vizuális tartalmak- belső csatornáink:
PENNY Hírek, PENNY Rádió, Belső portál Intranet-PENNY APP munkatársi applikáció Szövegírás főként belső kommunikációs csatornákhoz pl.Sikertörténetek,projektkommunikáció, munkáltatói márkaépítésMunkatársi élmény és elkötelezettség növelése a megfelelő- belső kommunikációs és employer branding kezdeményezések révénKapcsolattartás és együttműködés az üzleti vezetésselSzoros együttműködés a vállalat stratégia marketing, és vállalati kommunikációs osztályávalKreatív tartalmak létrehozása és kommunikációja a belső csatornákon keresztül.A belső és külső EB kommunikációval kapcsolatos egyeztetések és szolgáltatások kezelése beleértve a kreatív eligazítást szerződött ügynökségekkel Belső és külső rendezvények szervezésének és kommunikációjának segítéseA munkakörhöz kapcsolódó álltalános adminisztrációs feladatok 13. havi fizetésKedvezményes étkezési lehetőségHibrid munkavégzési lehetőségIngyenes vállalai buszjárat vagy munkába járási támogatásNettó 14.000 HUF OTP SZÉP kártyaHosszú távú, stabil munkahely egy biztos bázisú, német tulajdonú cégcsoportnálLegalább 2-3 év tapasztalat marketing, employer branding vagy kommunikációs területen multinacionális vállalatnál vagy ügynökségi környezetben.Releváns felsőfokú végzettség Marketing/kommunikációs diplomaKiváló kommunikációs és prezentációs készségekKreativitás és proaktív hozzáállásKiváló kommunikátor és kapcsolatépítő képességFolyékony angol nyelvtudásHaladó Photoshop ismeretek vizuális tartalomkészítési tapasztalat videó, animáció