Belső Ellenőr

Bonafarm zrt. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Független, tárgyilagos, bizonyosságot adó ellenőrzések végrehajtása a belső ellenőrzésiterv alapján a vezető auditor támogatása mellettRészvétel a Belső Ellenőrzési Igazgató által eseti jelleggel adott ellenőrzési feladatokelvégzésébenA vizsgált folyamatokkal kapcsolatban megállapítások, értékelések készítése, javaslattétel a folyamatok javítása, továbbfejlesztése érdekébenA kockázatok, hiányosságok felismerése, feltárása, javaslatok megfogalmazása azok megszüntetése, kiküszöbölése érdekébenA megállapításokhoz kapcsolódó intézkedések végrehajtásának nyomon követéseRészvétel a beszámolók készítésében a Bonafarm Zrt. vezérigazgatójának és a Felügyelő Bizottságnak a végrehajtott ellenőrzések tapasztalatairól és az ellenőrzések alapján megtett intézkedésekrőlIntegrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rádVelünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaidEgyütt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjukFolyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjukNeves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzáAktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnekMunkavégzés helye:
Budapest vagy SzegedA Bonafarm Csoport a közép-európai régió egyik meghatározó élelmiszergazdasági szereplője. Kiemelkedő és stabil piaci helyzetünk a fogyasztói igényekhez való rugalmas alkalmazkodás képessége, az adatvezérelt stratégiai tervezés, a folyamatos fejlesztések és a legmodernebb technológiák alkalmazása mellett a magasan képzett kollégáink tudására, hozzáállására és hűségére épül. Vertikális felépítésű cégcsoportunkban növénytermesztéssel, takarmánygyártással, állattenyésztéssel, valamint hús- és tejfeldolgozással is foglalkozunk, tevékenységünk pedig minden pontján ellenőrzött és nyomon követhető. Egészséges, finom termékeinket olyan meghatározó, Magyarországon vezető szerepet betöltő, és külföldön is ismert márkanevek alatt értékesítjük fogyasztók milliói számára világszerte, mint a PICK, a HERZ, a VALDOR vagy a Mizo. Már a környező országokban is saját cégképviselettel rendelkezünk, annak érdekében, hogy termékeink piaci értékesítésének lehetőségeit tovább erősítsük.Rendelkezz felsőfokú gazdasági végzettséggelMinimum 2 éves kontrollingban vagy belső ellenőrzési területen szerzett tapasztalatKiváló kommunikációs és a problémamegoldó képességErős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekElemző, folyamatokat átlátó képességNagyfokú precizitás