Bell Captain

Zeina hotels - Budapest
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

A londinerek munkájának szakmai irányítása, munkájuk beosztásaFogadja a Szállodába érkező vendégeket és a látogatókatA vendégek csomagjait érkezéskor a szobába viszi, utazáskor lehozza a hallba, illetve kérésre elhelyezi a csomagszobábanA vendégeket be-, illetve kisegíti az autóbólNaprakész információkkal látja el a vendégeketSegíti a Recepció munkájátTeljes munkaidős munkalehetőségHatározatlan időtartamú munkaviszonyMunkába járás támogatásaPiacképes fizetés, borravaló lehetőségeKellemes nemzetközi munkakörnyezetStabil, megbízható munkahelyTámogató, fiatalos és összetartó kollektívaKedvezményes szállásfoglalás partnerszállodáinkbanFizetett szabadság, műszak-, vasárnapi- és ünnepi pótlékok fizetése AYCM - Sportolási lehetőségCéges rendezvényekAktív angol nyelvtudásB kategóriás jogosítvány elengedhetetlenKözépfokú végzettségVendég - orientált szemléletmódErős csapatjátékos szellem és nyitott, pozitív attitűdJó kommunikációs készség és magabiztos fellépésVáltott műszak vállalásaHasonló munkakörben szerzett tapasztalatSzállodai tapasztalat