Belföldi Sofőr Áruszállító Tapasztalattal (Budaörs)

Trenkwalder - Budaörs
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Belföldi Sofőr áruszállító tapasztalattal (Budaörs)
Leírás
Logisztikával, szállítmányozással foglalkozó nagyvállalatunk budaörsi központjába keresünk Sofőr kollégákat C+E kategóriás jogosítvánnyal! Belföldi Sofőr áruszállító tapasztalattal (Budaörs) Feladatok A gépjármű műszaki állapotának ellenőrzése, a gépjármű esetleges hibáinak meghatározása, jelentése a megfelelő személynek A tehergépkocsi megadott címre történő vezetése, a UPS Healthcare Hungary Zrt. előírásainak megfelelően A rakodási feladat irányítása, a rakomány átadása és átvétele Adminisztrációs feladatok ellátása AETR szabályok ismerete és maradéktalan betartása. Hűtős tandem, nyerges szerelvényekkel való munkavégzés Elvárások Érvényes C+E kategóriás jogosítvány Érvényes PÁV, GKI vizsga, Digitális tachográfkártya Precíz, lelkiismeretes, segítőkész hozzáállás Jó kommunikációs készség Amit kínálunk Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés Nincs hétvégi munkavégzés Barátságos, támogató csapat Cafetéria Munkába járás támogatása:
86% tömegközlekedéssel, 30 Ft/km autóval Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás az alapbéren felül Minden munkavállalónak balesetbiztosítás Munkarend:
1 műszak változó kezdéssel a hajnali/ reggeli órákban (H-P) Munkavégzés helye:
Budaörs
Munkavégzés helye
Budaörs