Belföldi Közúti Fuvarszervező-Diszpécser

Kobal transporti hungary kft. - Üllő
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Belföldi szállításokat végző sofőrök irányításaKapcsolattartás és együttműködés velükSzállítási megbízások precíz kivitelezése, nyomon követése és teljeskörű adminisztrációjaMotivált, dinamikus csapat és családias hangulatú munkakörnyezetEgy nemzetközi hátterű piacvezető vállalat nyújtotta biztos háttérTeljes munkaidős állás, napi 8 órábanVersenyképes jövedelemMagabiztos és ügyfél centrikus hozzáállásKitűnő kapcsolatteremtő, kommunikációs képességPozitív, energikus személyiség és kezdeményezőkészségEredmény orientált és ambiciózus személyiségKitartó, felelősségteljes és megbízható személyiségCsapatszellem és komplex gondolkodásmódHasonló munkakörben szerzett tapasztalatSzállítmányozási, logisztikai vagy szolgáltató területen szerzett tapasztalatAngol és szerb nyelvtudás