Bányagépész

Colas északkő kft. - Tállya
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A bányászati tevékenységhez szükséges létesítmények, gépek és berendezések hatékony és biztonságos üzemeltetésének biztosítása,Az illetékességébe tartozó jogszabályok, rendeletek és belső szabályzatok betartása és betartatása,Megbízás alapján gépészeti felügyeleti tevékenység ellátása a bányák FMV-jének irányítása alattA létesítmények és berendezések üzemállapotának ellenőrzése, a szükséges karbantartások és javítások műszaki tartalmának tervezése, a kivitelezés ütemezése és dokumentálása a Főgépésszel való egyeztetés szerint,Az üzemeltetéshez szükséges anyagok, alkatrészek, eszközök, megrendelése, és költséghatékony felhasználásának biztosítása,A biztonsági követelmények teljesülésének rendszeres ellenőrzése és dokumentálása.Felsőfokú gépészmérnök végzettségLegalább 3 év releváns szakmai tapasztalatB kategóriás jogosítványMs Office felhasználói szintű ismereteAngol nyelvismeret előnyt jelenthetMunkavédelmi előadói végzettség vagy tapasztalat előnyt jelenthetMunkavégzés helye:
Colas Északkő Kft. – Tokaj-vidéki bányaüzemek Tarcal, Tállya, Sárospatak és BodrogkeresztúrEgyéni értékeink olyan csapatot építenek, amelyhez egyszerűen jó tartozni. Ezért kérjük Ön is arra törekedjen, hogy a sablonokat kerülve, megmutassa nekünk mi az Ön egyéni értéke. Ha tudni szeretné, hogy miért jó nálunk dolgozni, látogasson el honlapunkra és nézze meg azt a videót, melyben kollégáink mondják el véleményüket.

Jelentkezzen most a következőre:
Bányagépész