Bankszakmai Projektmenedzser Csapatvezető

Fx software zrt. - Budapest
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Várjuk jelentkezésed, ha érdekelnek az alábbi feladatok:
Projektmenedzser csapat vezetéseFeladatod lesz a 3 fős PM csapat vezetése, koordinálása, munkafolyamataik szervezése. Csapatvezetőként a te felelősséged lesz a csapattagok teljesítményének mérése, éves célok és KPI-ok mentén.Projekt portfólió menedzsmentCsapatvezetőként feladatod lesz a teljes projekt portfólió koordinálása. Ebbe beletartozik projekt erőforrások kontrollja, teljesítésigazolási státuszok figyelemmel kísérése, eszkalációs pontok azonosítása is. Felelős leszel a projektek aktuális státuszának követéséért, riportálásáért.Projektjeink menedzseléseBelföldi és külföldi projektjeink révén banki és pénzügyi rendszerek és új fejlesztések bevezetéséért leszel felelős magad is mint projektmenedzser. Projektmenedzserként fontos, hogy értsd a projekt tartalmát, akár szakértői feladatokban is szerepet kaphatsz.ÜgyfélmenedzsmentKiemelt fontosságú számunkra az ügyfél elégedettség, kulcs értékünk az együttműködés és szakértelem. Az ügyféllel való folyamatos kapcsolattartásod során biztosítanod kell az információk megfelelő áramlását, az ügyféligények pontos továbbítását kollegáink számára, illetve a lehetőségek bemutatását az ügyfél számára. A rendszeres státuszokon kívül az informális kapcsolattartás is fontos része az ügyfélmenedzsmentnek.Szakmai fejlődési és előlépési lehetőségBelvárosi iroda és Home Office lehetőség költségtérítésselTeljesítmény alapján elérhetőprémiumBéren kívüli juttatások:
cafeteria rendszer SZÉP kártya, közösségi autómegosztó szolgáltatás, AYCM sportpass mental health program;
Közös cégesrendezvények,csapatépítő eseményekÖsszetartó és támogató csapatElvárásokVezetői tapasztalatKorábbi munkatapasztalatod során tapasztalatot szereztél kisebb csapatok szervezésében, koordinálásban.Projekt management tapasztalatMinimum 5 év projekt management tapasztalat, előny ha ezt pénzügyi területen töltötted.Rendelkezel bankszakmai ismeretekkelNem kell minden szegmenséhez értened, de ha jártasságod vagy érdeklődésed van a következő területek valamelyikében, az előny:
treasury / számivetel / elszámolás / kockázatkezelés / ALMMicrosft Excel készség szintű használataAz excel még mindig megkerülhetetlen, számos helyzetben a projekt haladásának monitorozásához, kiértékeléséhez és elemzések elkészítéséhez szükséged lesz rá. Előny a Power BI ismerete.Kimagasló együttműködési készséggel és megoldás orientált szemléletmóddal rendelkezelProjektvezetőként különféle kihívásokkal kell majd szembenézned, összefognod a projekt szálait, koordinálni a folyamatokat, kommunikálni az ügyféllel és kollégáiddal,fontos hogy a mindegyik fél számára előnyös megoldásokat keressük.Erős kommunikációs készség jellemezMunkád meglehetősen nagy részében magabiztos kommunikációs készségedre tudsz majd támaszkodni. A belső projektcsapattal és az ügyféllel is napi szintű kapcsolatban leszel.Proaktív és precíz vagyA cég egész szervezetére vonatkozik a proaktív szemlélet, de neked projektvezetőként kiemelkedőnek kell lenned ebben. Mivel ügyfeleink bank és pénzügyi szektorból vannak, így a precizitás is egy elengedhetetlenül fontos érték nálunk.Tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezelOlyan ügyfelekkel is kapcsolatban leszel, akikkel majd angolul tartod a kapcsolatot, akár írásban, akár szóban.Előnyt jelentIsmered az átfogóTreasuryfolyamatokat, termékeket és szolgáltatásokat.Van tapasztalatod szoftver verzió-, release menedzsment területén.