Banki Tanácsadó Kkv - Kiskunhalas

K&h bank zrt. - Bács-Kiskun County
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Hogyan fog telni egy napod?KKV banki tanácsadóként feladatod lesz, hogy:
Ápold és fejleszd a meglévő KKV ügyfélkapcsolatokat az ügyfelek teljeskörű kiszolgálásával személyesen és telefononúj ügyfelekkel vedd fel a kapcsolatot és meggyőzd őket a Bank KKV és lakossági termékeivel/szolgáltatásaival kapcsolatbansegítsd ügyfeleidet a digitális megoldásaink használatában és a hiteligényeik kielégítésébenkezeld az ügyfélreklamációkatÖsszetartó csapatunkban, a K&
H-nál lehetőséget biztosítunk, hogy:
Fejlődj szakmailag:
Már a belépéskor alapos programban vehetsz résztközvetlen felettesed mentorként segíti a munkádképzésekkel, tréningekkel segítjük megújulásodbelső karrierutakkal támogatunkmodern, kényelmes környezetben végezheted napi munkádstabil munkahelyet kínálunk és fontos számunkra munkatársaink hosszú távú megbecsülésefelsőfokú gazdasági végzettség / FEBImérlegképes könyvelői végzettségKKV terén szerzett több éves szakmai tapasztalatügyfélorientáltságmeggyőző kommunikációs- és értékesítési képességproblémamegoldó készségdöntéshozatal és felelősségvállalásnagyfokú rugalmasság