Bankfióki Tanácsadó - Miskolc

Erste bank hungary zrt. - Miskolc
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bank munkavállalójaként megismerni az értékesítési szakma rejtelmeit;
Egy univerzális bank munkatársaként széles termékpalettával, kiemelkedő konstrukciójú termékekkel dolgozni;
Felmérni a lakossági ügyfeleink igényeit, majd megtalálni számukra a legmegfelelőbb, élethelyzethez igazodó pénzügyi lehetőségeket;
Saját ügyfélkör kialakítására személyes és telefonos megkereséseken keresztül;
Hozzájárulni ügyfeleink elégedettségéhez színvonalas, magas minőségű kiszolgálással;
Rendszeres továbbképzéseink és folyamatos szakmai támogatásunk segítségével kiváló szakemberré válni.Egy modern, teljesen új építésű irodai környezet vár, ahol egy új koncepció érvényesül, és ahol tágas és világos terekben végezheted napi feladataidat!
Nyitott, jó hangulatú csapat és segítőkész Vezető várja a csapat legújabb lelkes tagját, ahol minden szakmai támogatást megadnak Neked ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled.
Egy nagyon izgalmas időszakban alakíthatod velünk együtt az Erste Bank jövőjét, ismerheted meg a pénzpiaci szektor működését.
A visszajelzés hozzátartozik a mindennapjainkhoz, ezért nálunk lehetőséged van hierarchiától függetlenül a visszacsatolásra:
nem csak szívesen fogadjuk, kifejezetten számítunk is a véleményedre.
Folyamatosan fejlesztjük magunkat és kollégáinkat, hogy minél jobban megértsük az ügyfeleinket és a piacot is.
Több csomagból választhatod ki a Neked legmegfelelőbb béren kívüli juttatást cafeteria.Felsőfokú vagy legalább középfokú szakirányú pénzügyi/gazdasági végzettséggel rendelkezel;
Értékesítési és ügyfélkezelési munkakörben szereztél már releváns szakmai tapasztalatot;
Igazi értékesítési vénával rendelkezel és kitartó vagy;
Kiválóan kommunikálsz, ugyanakkor képes vagy figyelmesen hallgatni;
Képes vagy magas elvárások mellett is jól teljesíteni, a kihívások lelkesítenek;
Ösztönöz, ha jobb teljesítménnyel magasabb jövedelmet érhetsz el;
Ügyfél- és profitorientált vagy, a szakma legjobbjai közé akarsz tartozni.
ELŐNYT JELENT, AMENNYIBEN:
Forint- és valuta pénztárosi vizsgával és / vagy értékpapír jogi vizsgával rendelkezel;
Angol nyelvtudásod társalgási szintű.