Back Office Munkatárs

Émi-tüv süd kft. - Szentendre
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfél megrendelések fogadása, kategorizálása, regisztrációja, ajánlatok elkészítése és teljes tervezése idő, költség, kapacitás, stb., kiküldése;
Szerződések és teljesítések nyomon követése és ezek menedzselése, adminisztrálása felhő alapú szoftverben, változások kezelése;
Vevőkkel, beszállítókkalés üzleti partnerekkel hazai és külföldi történő kapcsolattartás auditorok munkájának támogatása;
Esetenként projekteket érintő egyedi beszámolók készítése, koordinációja és ellenőrzése;
Felmerülő problémák kezelése, változások megvalósításának/bevezetésének támogatása;
Egyéb irodai adminisztratív feladatok ellátása.Szabad hétvégestabil fizetésjogtisztán bejelentett bérfelsőfokú végzettség felsőfokú angol nyelvtudás,monotonitástűrés a feladatok jelentős része adminisztratív tevékenység, papírmunkamagabiztos számítógéphasználat, számára ismeretlen szoftver használatának megtanulására való képesség,erős rendszerszemlélet.Jó kommunikációs képességcsapatjátékosnak tartod magad,német nyelvismeretha jól boldogulsz a változások kezelésével és szeretsz egy fejlődő csapat része lenni,nyitottan és gyorsan tanulsz meg dolgokat,szabványkövetelményekkel kapcsolatos ismeretek17021-1 szabványismeretek Tanúsító szervezetnél szerzett 2-3 év munkatapasztalat