Autóvillamossági Szerelő Tehergépjármű Üzletág

Pappas auto magyarország kft - Székesfehérvár
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Mercedes-Benz márkákhoz tartozó gépjárművek szervizeléseGaranciális és garancián túli javításainak elvégzéseA személygépjárművek műszaki vizsgára való felkészítéseGépjármű-diagnosztikaMunkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartásaVersenyképes, teljesítményarányos, bejelentett bérezésBéren kívüli juttatásokInnovatív termékek, technológiák és megoldásokSzakmai fejlődési lehetőségMagasan felszerelt szerviz, kiváló munkakörülményekNemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahelyAutóvillamossági vagy technikusi végzettségTehergépjárművek szervizelésben szerzett tapasztalat 3-5 év„B” kategóriás vezetői engedélyFelhasználói szintű számítás-technikai ismeretPontos, precíz, igényes munkavégzésJó problémafelismerő és – megoldó képességFelelősségvállalás, önállóság, ügyfélbarát hozzáállásMercedes-Benz járművekben szerzett márka- és típusismeretA fenti márkák szervizelésében szerzett tapasztalat