Autóvillamossági Szerelő Gm-1434

Talentis group zrt. - Budaörs
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Gépjármű diagnosztikai feladatok ellátása
Elektromos hibakeresés- és a feltárt hibák javítása
Szervizre és egyéb javításra érkező gépjárművek ellenőrzése, átvizsgálása, javítása
Gyártói előírások figyelembevételével, garanciális munkák és az azokkal kapcsolatos dokumentálást, időbélyegzést munkalapok, technikai adatlapok kezelése elvégzése
Munkaterület és eszközök, berendezések állagmegóvása, karbantartása
Importőri- és belső oktatásokon való részvétel
Munkavégzés közben a környezet- munka- és érintésvédelmi előírások betartásahatározatlan idejű főállású munkaviszony
Stabil vállalati háttér és infrastruktúra
Versenyképes jövedelem
Fejlődési lehetőség
Szakmai képzések
Jól együttműködő, lelkes csapatfelelősségteljes, precíz munkavégzés
Kiemelkedő problémamegoldó készség
Önálló munkavégzés
Rugalmas és pontos munkavégzés, határidők betartása
Autódiagnosztikai eszközök kezelésének az ismerete
B” kategóriás jogosítvány
Ügyfélközpontú szemlélet, pontos, módszeres, nyugodt személyiség
TerhelhetőségVOLKSWAGEN, FORD vagy HYUNDAI márkáknál szerzett tapasztalat
Angol és / vagy német nyelvtudás előnyt jelent
Érdeklődés a műszaki innovációk iránt