Autóvillamossági Szerelő/Diagnoszta

Hovány csoport - Szentendre
30+ napja (12/05/2024)

munkaköri leírás

Szervizre és egyéb javításra érkező gépjárművek ellenőrzése, átvizsgálása, javításaBeszámított gépjárművek szükség szerinti átvizsgálása, javítások elvégzéseMunkalap és garanciális munkalapok dokumentálása szerelői jelentés, időbélyegzés, elvégzett munka igazolásaA felügyeletedre bízott berendezések és szerszámok karbantartásaSzakmai oktatásokon való aktív részvételKarrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál. Szakirányú végzettségautóelektronikai műszerész, vagy autó-technikusGépjárművek javításában szerzett 2-5 éves tapasztalatFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretekB kategóriás jogosítványFelelősségteljes, precíz munkavégzésHa márkaszerviznél szereztél tapasztalatotMechanikus szerelésben való jártasságod vanHa szentendrei vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel